20 mei open dag dagbehandeling Verpleeghuis Groenelaan
-
Op 20 mei organiseert verpleeghuis Groenelaan in Amstelveen een open dag voor alle vormen van dagbesteding. Bezoekers zijn welkom van 16.00 tot 20.00 uur en krijgen een overzicht van de diverse vormen van dagbesteding en uitleg over de dagindeling en de activiteiten die men aanbiedt.

Home

Groenlaan, onderdeel van Amstelring, biedt drie vormen van dagbesteding voor ouderen die thuis wonen en extra ondersteuning of begeleiding nodig hebben. Zo biedt verpleeghuis Groenelaan opvang voor een of meer dagdelen per week voor ouderen met geheugenproblemen of ouderen die thuis dreigen te vereenzamen en behoefte hebben aan gezelschap. Daarnaast is er een vorm van dagbehandeling mogelijk voor bezoekers met dementie. De dagindeling en de activiteiten verschillen en medewerkers houden zoveel mogelijk rekening met de wensen en mogelijkheden van de bezoekers. Vaste activiteiten zijn koffie, thee en gezamenlijke maaltijd. Ook het vervoer van en naar huis is geregeld.

Deze vormen van dagbesteding bieden de ouderen de kans langer thuis te blijven wonen en ontlasten de mantelzorger, partner, familie of kennissen.

Wilt u meer weten over de vorm van dagopvang voor ouderen? Bezoek dan zaterdag 20 mei de open dag. Bezoekers zijn welkom van 16.00 uur tot 20.00 uur.

 

De pagina is verplaatst; klik hier