Reminiscentie-tentoonstelling Bornholm
-
van 14 tot 18 februari

Home

In de periode van dinsdag 14 tot en met zaterdag 18 februari is de reminiscentie-tentoonstelling van Amstelring te bezichtigen in Verpleeghuis Bornholm. De tentoonstelling bevat veel oude materialen en verhalen over het leven van vroeger in de Haarlemmermeer.

De aanblik van oude voorwerpen als een wasbord of een oude koffiemolen roepen direct spontane herinneringen op, waarbij sommigen niet raken uitgepraat over hun eigen en andermans verleden. En dat is precies de bedoeling van deze tentoonstelling.
Maar u bent niet verplicht te praten. Luisteren mag ook, om u mee te laten voeren in de prachtige verhalen over hoe het leven van vroeger er uitzag. Daarom willen we iedereen uitnodigen om een bezoek te brengen aan deze tentoonstelling.


Waar:                  Verpleeghuis Bornholm
                            Bornholm 50 in Hoofddorp.

Wanneer:            dinsdag 14 februari t/m zaterdag 18 februari. 
                           dagelijks van 13.00 tot 16.00 uur.

Reserveren is niet nodig.

 

De pagina is verplaatst; klik hier