DieetStrippenKaart...!!! (Archief)
Voor mensen, die af willen vallen hebben wij de Dieetstrippenkaart ontwikkeld. Er is geen verwijzing nodig.
Voor leden van Amstelring kost deze dieetstrippenkaart € 175,- (niet leden € 199,-).
De eenmalige intake neemt 3 strippen, waarna 7 vervolgconsulten van 15 minuten. Afhankelijk van uw wensen, wordt in overleg met uw diëtist inhoud gegeven aan het consult.
Kijk ook bij De Dietiste aan huis
Bestaande clienten , die in 2011 zijn geweest kunnen in overleg met hun dietist met ingang van april 2012 gebruik maken van deze dieetstrippenkaart. De dieetbehandeling wordt dan voortgezet op basis van 10 vervolgconsulten van 15 minuten. Mensen met gediagnosticeerde Diabetes Mellitus, COPD (longaandoeningen) of hart -en vaatziekten kunnen via de huisartsenpraktijk vragen of zij in aanmerking komen voor de ketenzorg. Want vaak worden de consulten volledig vergoed.
Na aanmelding via de Zorgcentrale 0900-1866 (lokaal tarief, 24 uur per dag) ontvangt u een nota, zodat u spoedig aan de slag met uw persoonlijke doelen.
Print deze pagina
|